Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.
   

Методичне об’єднання вчителів інформатики


remember me

 

Наші досягнення

                                                                                            Наші перемоги

Початок 2012 року  приніс перемоги учням  ліцею  в  III  турі  Всеукраїнської олімпіади з інформатики(програмування). Олімпіада проводилась 4-5 лютого в м. Дніпропетровську. Особливістю цієї олімпіади є те, що вона проводилась в режимі онлайн на сервері Сумського університету. Незважаючи як  на спроби хакерів заблокувати роботу серверу, так і недостатню швидкість обміну повідомленнями, команда ліцеїстів виборола призові місця:

 

1 місце – учень 9 ф/м класу Ужва Дмитро

 2 місце  - учень 11 класу  Грек Павло

3 місце  - учні 9 ф/м класу Арсеменко Михайло і

Яковченко Олександр.

Перемозі учнів передувала  велика і кропітка робота на чолі з викладачем інформатики Федоровою Тамарою Григорівною. Грек Павло  та Ужва Дмитро  протягом півроку приймали участь   в Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді і були за її результатами  запрошені на очний тур Інтернет-олімпіади в м.Дніпропетровськ.

Великою перемогою є участь Ужви Дмитра  в складі команди Дніпропетровської області в IV турі Всеукраїнської олімпіади з інформатики в м.Вінниці.

 Враховуючи велике бажання учнів оволодівати   сучасними інформаційними технологіями,  започатковані і олімпіади з інформаційних технологій. В складі команди були 2 учениці ліцею Левицька Валерія  та Сидоренко Ліза. Виконавши успішно завдання III місце отримала Сидоренко Ліза(вчитель Піхтерева С.В).

Дніпропетровський  обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проводив Інтернет-олімпіаду з офісного програмування. Приймали участь в олімпіаді учні ліцею, СЗШ№3 та  НВК №6 «Перспектива». Підведені підсумки 4 турів олімпіади і ми можемо поздоровити переможців:

 

1 місце -  учениця  НВК №6 «Перспектива»Матакова Марія (вчитель Лапченко С.С.)

3 місце –  учень СЗШ№3  Тітков Сергій (вчитель Звоник В.А.)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Юні таланти

30 березня 2012 р. на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проводився обласний конкурс з інформаційних технології "Комп'ютерна перлинка" в якому прийняли участь учні 6-Б класу  ліцею природничо- наукового навчання Бухтіяров Руслан і Вагіна Богдана(вчитель Витюк Г.Ю).
Конкурс складався з 3 частин:
домашнє завчання (малюнок),
робота в графічному редакторі на задану тему
програмування (малювання) в системі програмування Турбо Паскаль.
Учні виступили на високому рівні і зайняли ІІІ місце, з чим ми їх і ВІТАЄМО!
Бажаємо подальших успіхів і наснаги! МОЛОДЦІ!

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Вагіна Богдана і Бухтіяров Руслан перед початком змагань
Учні гімназії приймають  участь приймають в всеукраїнських конкурсах. Учениця гімназії Бабенко Анастасія (вчитель Ведута Н.Г) 
посіла II місце  в номінації «Кліпмейкер» в Національному Чемпіонаті комп’ютерних талантів.
Щирі вітання з перемогою Насті та Наталії Григорівні!
     

18 грудня 2011 року на базі ліцею природничо-наукового навчання відбувся 2 тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування). Олімпіади з програмування завжди відносять до найбільш складних учнівських олімпіад. Учасник олімпіади не тільки повинен володіти мовою програмування на поглибленому рівні, але мати досконалу математичну підготовку та не аби яке логічне мислення. Для кожної задачі учень повинен побудувати інформаційну модель, скласти алгоритм розв’язування задачі, скласти комп’ютерну програму на вибраній мові програмування, виконати налагодження програми та дослідити отримані результати на відповідність умові.  До того ж програму необхідно  не просто скласти, а  скласти її  по  найбільш ефективному  алгоритму. А журі вже перевірить  програму  і на швидкість виконання( мова йде про долі сек.), і на роботу з числами, що перевищують мільярди і на обсяг памяті, який займає програма. В цьому році вперше роль журі виконувала система автоматичної перевірки програм, яка кожну програму перевіряла  дистанційно, в режимі on-line.

Всі  ці складності подолала команда ліцеїстів, яка зайняла 9  призових місць. Перші місця серед 11 класів у Грека Павла(11 ф/м), серед 10 класів у Проценко Сергія(10 ф/м), серед 9 класів - 1 місце у Яковченко Олександра  (9ф/м), 2 місце розділили Ужва Дмитро(9ф/м) та Арсеменко Михайло(9ф/м), 3 місця  також у ліцеїстів  з 9ф/м класу: Рудякової Єлизавети, Діденко Дмитра , Іванова Олександра та Потикана Назара. Учні СШ№3  Тітков Сергій  та Лакій Ольга зайняли відповідно 2 та 3 місце серед учнів 11-х класів.

Сьогодні команда ліцеїстів під керівництвом  вчителя  ліцею Федорової Т.Г. готується до обласної олімпіади з програмування. Команда неодноразово виборювала призові місця на  обласній олімпіаді.  Так в 2010/2011 навчальному році  команда зайняла 3 командне місце, маючи 3 призерів обласної олімпіади. При підготовці учнів   використовуються  дистанційні форми підготовки учнів: робота на сайтах « Школа програміста», робота on-line на курсах тренування, які проводить ДОІ ППО, участь в Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з інформатики.

Вперше  в цьому році  була проведена олімпіада з інформаційних технологій. В олімпіаді приймали участь учні 10 та 11 класів.  Олімпіада відбулася 24 грудня на базі ліцею.. Олімпіада складалась з практичного та теоретичного турів. Учасники продемонстрували набуті практичні навички з інформаційних технологій та  достатню теоретичну підготовку. Результати такі:

10 класи –   1 місце

Левицька Валерія(ліцей)

Сидоренко Елізавета(ліцей)

                    2 місце

Матакова Марія(НВК «Перспектива»)

                    3 місце

Катюхова Катерина(ліцей)

Качула Олег(СШ№10)

Чігарєв Єгор(СШ№11)

 Обласні олімпіади  відбудуться  з програмування   4-5 лютого  та  з  інформаційних технологій 11-12 лютого 2012 року.

Побажаємо успіхів юним інформатикам!

 

 

 
 
 

Курс «Учителі в онлайні» розроблений в рамках програми Microsofr «Партнерство в навчанні».

За останні роки парадигма використання та наповнення Інтернету вмістом змінилася, у мережі  з'явилися засоби і платформи, що значно вплинули на соціальне життя та підходи до ведення  бізнесу і навчання. Сьогодні у розпорядженні користувачів є масові та безкоштовні інтернет-служби,  що надають можливість самостійно створювати вміст, вільно обмінюватися ним, створювати спільноти  і соціальні мережі.

Більшість учнів уже користується цими можливостями, натомість у школі процес навчання  залишається традиційним, більше того, деякі інтернет-служби, наприклад соціальні мережі,  не вітаються. У результаті виникає розрив між рівнем спілкування та подання інформації в мережі  та у школі, де навчальний процес, за виключенням домашніх завдань, зазвичай переривається,  як тільки учень покидає межі класу.

Щоб відповідати сучасним вимогам та потребам учнів та їхніх батьків, школа має подолати цей розрив, надати процесу навчання більш індивідуальний, орієнтований на учня характер та забезпечити безперервність навчання.

20 грудня  на базі ліцею природничо-наукового навчання відбулися курси «Учителі в онлайн» для вчителів інформатики, які організували та провели методист з ІКТ Зражва В.І. та голова методичного об’єднання інформатиків  Федорова Т.Г.  Вчителі  ознайомились  з  в Інтернет-технологіями та виконали низку завдань для отримання сертифіката про проходження курсу «Учителі в онлайні».

Учителі   довідались  про соціальну мережу для освітян,  приєдналися до неї, щоб співпрацювати з колегами. Крім того, вони ознайомитесь зі спеціалізованою інформаційною платформою для навчальних закладів та ресурсами, які допоможуть їм у викладанні.

Слідуючий етап – допомогти всім вчителям міста  пройти курси «Учителі в онлайні» та увпроваджувати  інноваційні методики, які дають змогу підвищити результати учнів та підготувати їх до життя в XXI  столітті.

 Міські олімпіади з програмування та інформаційних технологій

 

27 та 28 грудня відбулися міські олімпіади з інформаційних технологій та програмування.Більше 60 учнів шкіл міста змагалися за звання краших інформатиків міста.Олімпіади пройшли організовано на високому рівні. Краще всіх  на олімпіаді з інформаційних технологій виступили учні ліцею природничо-наукового навчання (8 призерів),СШ№3(4 призера) , СШ№10 (1 призер),СШ№11(1 призер). Кращими програмістами були учні ліцею (12 призерів).II  та III  місця посіли учні СШ№3 (3призера),  гімназії (1 призер) та СШ№12(1 призер).Побажаємо успіху вчителям Федоровій Т.Г.,Звонику В.А. та Піхтеревій С.В., які готують команди для участі в обласних олімпіадах з програмування та інформаційних технологій.

Умови олімпіадних завдань з програмування та авторські рішення  ви маєте смогу передивитися .

 

Обласна олімпіада з програмування

відбулася 8 лютого в м. Дніпропетровську . Команда була представлена  6 учнями ліцею 9-11 класів, які були переможцями місько їолімпіади.

Виступ команди був успішним. Всі 6 учасників впевнено  посіли призові місця . Вітаємо переможців та їх вчителя Федорову Тамару Григорівну з

перемогою!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               Перерва Роман і Хлопонін Кирило - учні 10 ф/м класу -   II місце

 

 

 

 

 

 

 

 

Чумак Дмитро - учень 9ф/м класу  -   II місце 

 

 

 

 

 

 

Ужва Дмитро - учень 11ф/м класу - II місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXVII всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики проходила з 31 березня до 4 квітня 2014 року в Дніпропетровську. У змаганні взяли участь 125 учнів 9—11-х класів.

 

Олімпіада складалася з двох турів тривалістю 5 годин кожен. Тури пройшли 1 та 2 квітня. Уже традиційно учасникам пропонували під час кожного з двох турів розв’язати по 4 задачі різної складності. Максимальна оцінка за кожну з задач складала 100 балів. Завдання було однаковим для всіх класів. Згідно з практикою міжнародної олімпіади, результати тестування свого розв’язку учасник міг бачити відразу після надсилання в систему перевірки. Перездавати розв’язок дозволялося кілька разів, але не більше ніж 60 у сумі для всіх чотирьох задач туру.

 

Для написання робіт учасникам було надано середовища Code::Blocks та Free Pascal, а також Microsoft Visual Studio без гарантій коректності компіляції коду під час перевірки.

 

За результатами олімпіади на відбірково-тренувальні збори до міжнародної олімпіади запрошено дев’ятьох учасників замість звичайних вісьмох: відставання дев’ятого учасника від восьмого склало лише 1 бал.

 

Олімпіада проходила на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та філіалу комп’ютерної академії «ШАГ».

Команда Дніпроперовської області складала 8 учасників, двоє з них - учні ліцею науково-природничого навчання Чумак Тимофій(9 ф/м) та Хлопонін Кирило(10 ф/м). 

За результатами олімпіади у команди 5 призових місць. Серед  призерів  і   Чумак Тимофій -  учень 9 класу ліцею( 3 місце).